FELLNET+GOMAT për X5, të reja nga jasht

Shitet nga: Remzi 16 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet së bashku me goma për BMW X5 M+S, 235/65/R17, janë shumë pak të përdorura, afër një muaj. Për fellne dhe goma janë paguar 200Euro doganë kur kanë hyrë në Kosovë, pra 50Euro për copë. Janë shumë të mira, mundeni m'i pa edhe në foto, nuk e kanë asnjë shej - të reja!!!!!

Çmimi: 550Euro
Numri kontaktues: 044-541-970
Viber: +37744912499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim