FLM U SHIt...Goma te Dimrit

Shitet nga: fatmir 30 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit per Seat Ibiza,Golf 205/45 R16 te ardhura nga Austria ne gjendje te mire..
adnan
tel 049124782 Viber
044124782
044160193 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim