FLM u SHIIIIT...Goma te Veres

Shitet nga: Adnani 09 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma te Veres me alufellne te Opel Zafires 205/55/R16 te sa po ardhura nga Austria ne gjendje te mire
Adnan
tel +37744160193 Viber
+38649124782 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim