FLM u SHIT....Goma te Veres

Shitet nga: Adnani 13 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alufellne per Audi A4 etj R16 te sa po ardhura nga Austria ne gjendje shum te mire
Adnan
tel +38649124782
+37744160193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim