FLM u Shiiiit..Goma te Veres

Shitet nga: Adnani 09 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alufellne per Opel Zafir etj R16 ne gjendje te mire...
Adnan

tel +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim