Farat per golf 3 2 lloje

Shitet nga: en 20 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes farat per golf 3 te cilat jan 2 lloje .2 copa 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim