Felga r 15

Shitet nga: arben 09 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 gomat e para i ka me te ulta 195/45 ndersa mbrapa i ka 195/50 paak mat nalta,per mu dok ma mire.gjendem be komun te drenasit afersisht ne komoran(viber) 044789125,fellnet jan shum te bukura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim