Felge 16 col per bmw -92

Shitet nga: joni 22 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes feget per bmw.16coll ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim