Felge 16 col per bmw

Shitet nga: joni 19 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge p r r bmw 16 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim