Felge 17-she me 4shrafa dhe me Goma!

Shitet nga: Pajtim 21 Gsh 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Felge 17-she me 4shrafa dhe me Goma! shum te ruajtura dhe te bukura, shiten edhe vec e vec, vetem gomat ose vetem Felget, per me shume detaje na kontaktoni Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim