Felge AUDI S-LINE

Shitet nga: Kastriot 05 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felge AUDI S-LINE original me goma te dimrit 225/55-17R...felgen jon prej Audi s3 original nga zvicrra por dhe bojn shembull VW golf 4 ose 3 me 5 shtrafa bora passat dhe te tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim