Felge

Shitet nga: Burim 16 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shea fellnet te GTI-s jan origjinal nuk jan imitim jan ne gjendje shum te mir nuk jan te dredhta jan me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim