Felle per Audi Q7 veq nje fellne osht R 19

Shitet nga: ?? 09 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi Q7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim