Fellent

Shitet nga: Xxxx 07 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet ose ndrrohen me telefon
Fellnet jan pa goma
4 bulona
Kontakto edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim