Fellent per bmw numer 18 me goma te veres

Shitet nga: fatmir 06 Qer 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellent pwr bmw numer 18 jane shume te mira nuk ja te duntume e as nu dridhim ne vetur jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim