Fellga 15

Shitet nga: agroni 05 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 15 posa ardhura nga zvicrra jon shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim