Fellga 17

Shitet nga: naim 12 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat 17 komplet me goma jan te mira veq gomat kan kushtu 400 euro komplet shiten per 600 euro golf 5 golf 5+ passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim