Fellga 17-she me 4Shrafa (Ne Super Gjendje)

Shitet nga: Pajtim Curri 01 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes super Fellgat me gjithe Goma, mund te i shihni ne foto jan ne super gjendje, i kam pas t'vendosune ne veturen tem, por m'kan ardh do tjera nga Italia dhe kjo eshte arsyeja pse i shes, Jan 17-she per profilin e gomave mund te i shihni ne foto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim