Fellga 18 coll pe VW audi etj

Shitet nga: fellne 08 Mar 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 coll per vw ,audi etj ndrrim me fellne 16 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim