Fellga 18 coll

Shitet nga: Samia 30 Krr 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 18 coll me guma shum te mira por golf 4 etj por info me shum
Tel 044-420-634
049-362-388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim