Fellga Universal 17

Shitet nga: lindi 27 Mar 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga universal 225:55:r17 jan ne gjendje te rregullt nuk gjujn as dridhin fellnet jan te mir gumat si ka edhe t mir bajn per Bmw mercedes etj per m shum kontakto : ne viber +38749545 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim