Fellga me Goma 17-she PERFEKTE ( 4 Shrafa )

Shitet nga: Pajtim Curri 01 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shikoni Fotot dhe mund te vini ne perfundim per pershkrimin e ketyre Super Fellgave, ne foto jan Marka e Fellgave dhe modeli i gomave ne menyre te detajizuar, (Vlene te ceket se Gomat jan gati te reja, shume pak te perdorura)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim