Fellga per Mercedes AMG

Shitet nga: lali 15 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat ( fellnat ) per Mercedes janë te perdorura vetem disa muaj dhe shiten bashk me Gomat thuajse te reja.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber 0038649518851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim