Fellga

Shitet nga: armend 10 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 235-35-R19 Fellnet jan me Goma te veres bajn per te gjitha llojet e kerreve sepse jan me 10 bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim