Fellga

Shitet nga: M.S 25 Mar 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga per Mercedes Benz te llojit Krom firma Barakud te ardhura nga zvicra jan 4 copa por e kam fotografuar vetem njeren Qmimi i tyre eshte 500 euro

Mund te kontaktoni edhe me Viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim