Fellga

Shitet nga: burim 18 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 225-35-19 fellgat jan te sapo ardhura nga gjermania jan shum pak te perdoruraa ne kosov nuk jan perdorur dhe shum te ruajtnee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim