Fellga

Shitet nga: Xxxx 20 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga te Bmw x6 dhe per Gjip jeep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim