Fellgat 13

Shitet nga: Allmedin Sylka 02 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per Audi 13 me mundesi ndrrimi per Golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim