Fellge 14

Shitet nga: xxx 06 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felge 14 (185 65 ) me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim