Fellge 18coll

Shitet nga: Fellge 29 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge 18com per wv golg 5.6 pasat fellget jan te posa ardhura nga zvicrra shum te rujtne pa as nje gervishje me goma te mora te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim