Fellge

Shitet nga: Fidaim 20 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Felge me Goma dimri 315/35/R20 BMWX6,X5...Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim