Felllne 18 per ML , ndrrim i mundshum -02

Shitet nga: Ekrem 09 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per ML ....

ndrrim i mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim