Felllne

Shitet nga: ardi 08 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felllnet te posa ardhura nga gjermania fellnet jan coll 14 me goma dimer ver 165 /70/R 14 Gomat jan tmira dhe fellnet nuk dridhin fellnet jon per golf 2 golf 3 pasad edhe per fave me 4 vrima qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim