Felllnet te posa ardhura nga gjermania

Shitet nga: ardian 08 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te po sardhura nga gjermania jan shum te ruajtura coll 14 per golf 2 .3.passat etj. gomat jan 165/70R/14 gomat jan per ver edhe dimer per me shum informata telefononi ne nr 045544471 po ashtu edhe ne viber qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim