Felln 15-60-195

Shitet nga: Blerim 13 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet momo me goma te veres -15-60-195 jon perdor ne golf 3 100 euro qmimi eshte i padiskutushem ,njona se ka kapakun sic shihet ne foto dhe njona dridh kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim