Fellna 16" BORBET

Shitet nga: genti 30 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 16" Borbet te chromuar dhe te ngjyrosur, me gjith goma ne gjendje te mira.Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim