Fellna 16 per peugeot 607

Shitet nga: peugeot Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellna 16 per peugeot 607 me 5 bulona jan vetem 3 cope sepse njera eshte e thyer per me shume shihni fotot ju mirepresim tel 044182474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim