Fellna 18

Shitet nga: Trimi 08 Dhj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me 8 vrima ju bojn shum lloje te veturav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim