Fellna Mercedes 205.55.r.16.200.euro.

Shitet nga: mentor gashi 11 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercedes Benz 190. 205.55.16 qmimi ne llapushnik 25 km per pr. 200.euro.me pare me ndrrime jetta edhe opel edhe bmw edhe ford edhe renult edhe passat edhe Mercedes edhe jetta edhe ford edhe renult edhe passat edhe Mercedes. Nr.044612843.049398181.welcome
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim