Fellna Oz Orgjinal

Shitet nga: Buki 15 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet oz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim