Fellna dhe goma

Shitet nga: Agim Sogojeva 10 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna dhe goma vere 225 40 R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim