Fellna per Suzuki Vitara dhe Suzuki Samurai

Shitet nga: Suzuki 11 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 15 per suzuki vitara dhe suzuki samurai. Te ardhura nga Zvicra. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim