Fellna per golf 4 17 inch

Shitet nga: drilon 23 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellna per golf 4 me gjith goma te reja jan te paperdorur jan me goma vere
jan shum te hjeshme siq shihen edhe ne foto fotot jan origjinale
qmimi esht i diskutushem ndrrim nuk baj edhe sms nuk kthej
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim