Fellne - 17-she

Shitet nga: Agim 07 Maj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne - 17-she me goma te veres.

205/45/17

Nr. Kontaktues 044 168 322, 049 168 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim