Fellne 20 coll audi

Shitet nga: egzoni 14 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma 275 35 .20
Vibr +38649545450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim