Fellne & Goma 17

Shitet nga: Syla 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne & Goma te formatit 17
Gomat jan te vitit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim