Fellne + Goma per Verë 185/60R14 ***

Shitet nga: Petriti 12 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne + Goma per Verë 185/60R14
***GRATIS GOMA E VOGEL REZERVË***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim