Fellne & Goma te formatit 17

Shitet nga: Syla 13 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose Ndrroj fellne me gjith goma te formatit 17 me ato te formatit 16
Fellnet & Gomat jan shume te rujtne , Gomat jan te veres dhe te vitit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim