Fellne me Goma

Shitet nga: faruk 30 Qer 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   390 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma vere 205 /55 R 16 gomat jon te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim