Fellne 15 coll Golf 4 bora

Shitet nga: egzon 24 Sht 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne orgnal Golf 4 bora buba jon me vule faves vibr+3553326541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim